Hamilelik Bebek Okulöncesi
Minik Kaşif  

BOYAYI RAFA KALDIRAN LOREAL CASTINGING sunkiss RENK AÇICI JEL0

 

 

 

Kısa süre önce tanıştım bu renk açıcı jelle. 2 ay öncesine kadar dip boyası sorunum vardı. Arkadaşımla sohbet ederken artık boyadan sıkıldığımı anlatırken bana renk açıcı jeller spreyler var onları kullansana demesiyle hayatımda yeni bir boya macerası başlamış oldu.

 

 

blogger-image--787154017

Saçlarım koyu kahverengi neredeyse siyaha yakın kullandığım saç rengi karamel tonlarında ve uçlarında sarılar var. Hal böyle olunca kuaföre her gittiğimde dip boyası yapılırken saç rengimin koyu olmasından dolayı açma işlemi uygulanıyordu. Uygulanan boya saç diblerimi yakıyor böylelikle saçlarım mat,cansız,sağlıksız bir görünüm alıyordu. Kadınların saça çok önem verdiğini düşündüğünüzde bu çok can sıkıcı oluyor inanın. Arkadaşımla sohbet ederken yine bu sorunumu dile getirdim veee tavsiyesi benim için boyada yepyeni bir çığır açtı:) artık dip boya yaptığımda sonuç hüsran değil.

 

 

 

Evettt gelelim ürüne başlıktan da anlaşılacağı gibi kullandığım ürün LOREAL PARİSİN piyasaya yeni sürdüğü yada ülkemize yeni gelen CASTING SUNKİSS renk açıcı jeli. İlk kullandığımda ciddi tereddüt yaşadım tabi ki nedense saç rengimi birden çok açacak ve tuhaf bir renk olacak  sandım:) fakat hiç öyle düşündüğüm gibi olmadı. Zaten ürünün kutusunda aşamalı bir şekilde rengin nasıl açılacağını anlatılmış. Düşündüğüm gibi birdenPicMonkey Collagezel saç rengim açılmadı 2-3 kere kullandıktan sonra renk yavaş yavaş açılmaya başladı. Saçım herhangi bir zarar görmedi. Ürünü saçınız nemliyken saça uygulayıp saç kurutma makinesiyle kurutuyorsunuz. Saçınızda kalıyor diğer yıkamaya kadar bu süre içinde saçta herhangi bir kaşınma,kepek vs olmadı en azından benimkinde. Ürünün kullanım kolaylığı,saçı yıpratmaması bu jeli gözde ürünlerim arasına yerleştirdi. Stok yapmaya başladım. Ürünün fiyatı 25 tl yanlış hatırlamıyorsam ama ben indirimde bulup depoladım. Watsons, gratis gibi mağazalarda satılıyor ben stoğu BİM markete geldiğinde yapmıştım fiyatı 12 tl di. Bu ürünü saç uçlarına ombre gibi kullananlar, tamamen sarı saçlı olup saç rengini 1-2 ton açmak için kullananlar da var. Ben dip boyası yapmak için kullanıyorum. Saç rengim de turunculaşma,kızıllık olmadı.

 

 

İyi ki bu renk açıcı jeli kullanmaya başlamışım diyorum. Kullanmak isteyenler asla tereddüt etmeyin.Saç rengi birden çok fazla açılmıyor tecrübeyle sabit 🙂 Saç boyaları gibi saça zarar vermiyor saç uçlarına uygulamak isterseniz de durum değişmeyecek. Kuaförlerde ki gibi oreal, açıcı gibi zararlı saçı matlaştıran ürünlere maruz kalmayacaksınız. Alın kullanın mutlu olun 🙂

 

 
Etiketler: , , , , , , , , ,

Görüşlerinizi paylaşın